EUR árfolyam
   ;/Rate Ft
   CHF árfolyam
   ;/Rate Ft

MINDEN HÍR | AKTUÁLIS | SZÍNES | VÉLEMÉNY | RENDŐRSÉGI HÍREK | SPORT | KULTÚRA | TÖBB HÍRHATÁR | HELYBEN VAGYUNK!

2012. 10. 21. 13:09

Továbbra is veretlen a Kádár KRC

A Kádár Kecskeméti Röplabda Club csapata a férfi röplabda NB 1. ötödik fordulójában Budapestre, a MAFC BME MAPEI csapatához látogatott. Végeredmény: MAFC-BME MAPEI - Kádár Kecskeméti RC 0-3 (-13, -20, -22) - tudósított a kecskemetiroplabda.hu.

Az első szettben a kecskeméti gárda biztos vezetést szerzett, fölényben játszott a csapat. 9:13-as állásnál kért a házigazda csapat mestere időt, de nem tudták csapatunk lendületét megörni. A második időkérésük 11:20-nál volt. A szettet 25:13-ra nyertük, Tóth András szép ejtésével.

A  második szett már szorosabb volt. 8:10-es állásnál kértek a házigazdák először időt. De a kecskeméti fiúkat ez sem tudta kizökkenteni a céljuktól, a második szett megnyerésétől. Ami meg is történt, 25:20-ra nyerték meg. Ebben a szettben csereként a pályára küldte Gyurkó mester Török Rolandot és Szappanos Mátét is. Ekkor 2:0-t mutatott a vendégek javára az eredményjelző tábla.

A harmadik szettben a hazai gárdánál egy kisebb szerkezeti változtatás volt. Ennek következtében a hazaiak szép lassan elléptek a hírös városi gárdától.  11:8-as hazai vezetésnél Gyurkó Sándor időt kért. 16:13-ás MAFC vezetésnél Dorcsák Lajosék megrázták magukat és szép lassan ledolgozták a hátrányukat. A harmadik szettet végülis 25:22-re nyerte a vendég együttes, a mérkőzést pedig 3:0-ra.

Gyurkó Sándor a mérkőzés után Pádár Krisztiánt, Dorcsák Lajost, valamint Erki Milánt emelte ki, mint a mérkőzés legjobbjai.

Az NB1-es mérkőzést követően került sor a junior csapatok összecsapására. Melyet szintén a Kádár Kecskeméti Röplabda Club junior csapata nyert, szintén 3:0-ra.

2012. október 22-én hétfőn este 18 órakor pedig a Szolnoki Főiskola RKSI csapatát fogadja a kecskeméti gérda az NB 1. hatodik fordulójában a Messzi István Sportcsarnokban, ahová mindenkit szeretettel várnak!

MAFC BME MAPEI-Kádár Kecskeméti Röplabda Club: 0:3 (13-, 20-, 22-)