KECSKEMÉTI HÍRHATÁR - Az utolsó negyedben bukott el a KTE Duna Aszfalt

EUR árfolyam
   ;/Rate Ft
   CHF árfolyam
   /Rate& Ft

MINDEN HÍR | AKTUÁLIS | SZÍNES | VÉLEMÉNY | RENDŐRSÉGI HÍREK | SPORT | KULTÚRA | TÖBB HÍRHATÁR | HELYBEN VAGYUNK!

2014. 10. 06. 06:29

Az utolsó negyedben bukott el a KTE Duna Aszfalt
A lila-fehérek végig domináltak, ám az utolsó negyedben a paksiak jobban koncentráltak, és megfordították az eredményt.

Utolsó edzőmeccsét játszotta vasárnap este a KTE Duna Aszfalt az Atomerőmű SE ellen. A lila-fehérek végig domináltak, ám az utolsó negyedben a paksiak jobban koncentráltak, és megfordították az eredményt.

Az első két negyed szorosan alakult, Kinney dudaszó előtti kosara azonban azt jelentette, hogy 35-31-el a lila-fehérek vonulhattak a szünetre.

A folytatás kevésbé tetszett a hazai szakmai stábnak, Ivkovics többször is leteremtette játékosait az időkérések alatt. Az utolsó etapban Kinney eladott labdája, majd Szabó triplája után 61-66 állt az eredményjelzőn. A végén még egy paksi kettesnek örülhetett a vendég kispad, a vége 61-68.

Jövő héten szombaton 18 órakor megkezdi a bajnokságot a KTE Duna Aszfalt. A Messzi István Sportcsarnokban a Körmendet fogadják az első kör rangadóján.

KTE Duna Aszfalt – Atomerőmű SE 61-68 (16-15, 19-16, 21-22, 5-15)
2014.10.05., 19:00
Messzi István Sportcsarnok
edzőmeccs

KTE: Djeraszimovics 7/3, Pongó Má. 2, Ivosev 17, Barovics 12, Rakics 1. Csere: Kovács P. -, Karahodzics 9, Mészáros -, Hegedűs -, Kinney 13/3.

ASE: Körtélyesi 4, Roberson 9/3, Baki 10/6, Jones 11, Szabó Zs. 12/6. Csere: Dugat 8/3, Tóth Á. 5, Eilingsfeld 4/3, Kovács Á. 5/3, Markovics -, Gosa -.

(Kép és szöveg: KeSport)