. Ma Levente napja van.
Szembe ment a forgalommal valaki az M5-ösön – hárman meghaltak
2019-09-06 05:24:21
Szembe ment a forgalommal valaki az M5-ösön – hárman meghaltak

Szembe ment a forgalommal valaki az M5-ösön – hárman meghaltak

A rendőrség közleménye szerint egy személyautó a forgalommal szemben haladt Szeged irányába az M5-ös autópálya főváros felé vezető oldalán 2019. szeptember 6-án 1 óra 45 perckor, azaz péntek hajnalban, majd  23.200-as méterszelvénynél összeütközött egy Budapest felé haladó személyautóval.

 

Az elsődleges információk szerint a helyszínen három ember életét vesztette, további három személy megsérült.

 

A baleset helyszínelése idejére a rendőrök lezárták az autópálya érintett szakaszát, a forgalmat az ócsai kihajtónál terelik le a sztrádáról. A rendőrség kéri az arra közlekedők fokozott figyelmét és türelmét!

További híreink
Díszpolgárokkal együtt kapott kitüntetést a legendás Bambi presszó
Nem állt meg az élet a második kerületben.
2026-06-16 13:08:49, Hírek, RENDŐRSÉGI HÍREK Bővebben
Kirúgták az Operaház művészeti igazgatóját
„Azonnali hatállyal kirúgták a Zeneakadémiáról Almási-Tóth Andrást, a Zeneakadémia Opera Tanszakának Vezetőjét és a Magyar Operaház Művészeti Igazgatóját szexuális abúzu...
2026-06-09 14:33:23, Hírek, RENDŐRSÉGI HÍREK Bővebben
Nagy Ervin kíméletlen szavakkal minősítette Vidnyánszkyt
A Tisza-kormány színész-államtitkára a ZaccPerKávé című műsorban bírálta Vidnyánszky Attilát, a „kulturális szektor teljhatalmú despota uralkodójának” nevezve őt, akit vé...
2026-06-07 14:11:49, Hírek, RENDŐRSÉGI HÍREK Bővebben

Hozzászólások

Még nem érkezett be hozzászászólás! Legyen ön az első!

Hozzászólás beküldéséhez kérjük lépjen be vagy regisztráljon!
Oldal tetejére
Ezt olvasta már?
A magyar hatóságok a nemzetközi partnerekkel együttműködve minden idők legnagyobb hazai kábítószer-lefoglalásá...
Bővebben >>