. Ma Ambrus napja van.
Kiemelkedő eredményt elért sportolókat és felkészítőiket köszöntötték Kecskeméten
2016-01-24 08:26:14
Kiemelkedő eredményt elért sportolókat és felkészítőiket köszöntötték Kecskeméten

Kiemelkedő eredményt elért sportolókat és felkészítőiket köszöntötték Kecskeméten

A 2015-ben Kecskemét Megyei Jogú Város színeiben kiemelkedő eredményt elért sportolókat és felkészítőiket köszöntötték szombaton délután a Városházán. Az eseményen részt vettek dr. Szeberényi Gyula Tamás, és dr. Homoki Tamás, Kecskemét alpolgármesterei, valamint több önkormányzati képviselő is.

 

 

 

 

 

Az ünnepségre az alábbi sportolókat és sportszakembereket hívták meg:

- az egyéni sportágak Nemzeti Bajnokságainak I-III. helyezettjei,

- a csapatsportágak Nemzeti Bajnokságainak I-III. helyezett korosztályos csapatainak képviselői, valamint a felnőtt csapat nemzeti válogatottban szereplő tagjai,

- az Európa Bajnokságon, Világbajnokságon, az AGFIS (Nemzetközi Sportszövetségek Szövetsége) által szervezett, valamint a nem olimpiai sportágakban rendezett világjátékokon I.-VI. helyezést szerzett sportolók,

- a kiemelkedő nemzetközi eredményt elért veterán (szenior) korú sportolók,

- a hazai és nemzetközi versenyeken kimagaslóan szereplő fogyatékos sportolók,

- az elismerésben részesült versenyzők edzői.

A meghívott sportolók és felkészítőik munkáját dr. Szeberényi Gyula Tamás méltatta, majd ajándéktárgyakat adott át Bogasov István tanácsnokkal, a sport munkacsoport elnökével közösen. Az ünnepség végén Ujhidy Tibor, a Kecskeméti Sportegyesületek Szövetsége elnöke köszöntötte a jutalmazottakat.

 

ITT MEGTEKINTHETIK A KÉPGALÉRIÁT!


Kecskemét Megyei Jogú Város Önkormányzata elismerését fejezte ki az elmúlt évben városunk színeiben kiemelkedő eredményt elért sportolóknak, edzőiknek, felkészítőiknek:

Asztalitenisz sportágban az UNIVER-SPORT Kft. Asztalitenisz Szakosztályának versenyzői közül:

Imre Leilának, az Ifjúsági Országos Bajnokság  egyéni és vegyespáros versenyszám kétszeres I. helyezettjének, a páros versenyszám ezüstérmesének, a III. helyezett ifjúsági csapat tagjának, az Ifjúsági Európa-bajnokság résztvevőjének,

Balázs Bencének, az Ifjúsági Országos Bajnokság páros versenyszám II. helyezettjének, a vegyespáros versenyszám bronzérmesének, a II. helyezett ifjúsági csapat tagjának, az Ifjúsági Európa-bajnokság résztvevőjének,

Drabant Anitának, a Serdülő Országos Bajnokság egyéni versenyszám II. helyezettjének, a páros versenyszám bronzérmesének, az I. helyezett serdülő és a III. helyezett ifjúsági csapat tagjának, a Serdülő Európa-bajnokság résztvevőjének,

Füle Katának, az Ifjúsági Országos Bajnokság vegyespáros versenyszám III. helyezettjének, a Serdülő Országos Bajnokság  vegyespáros versenyszám ezüstérmesének, a páros versenyszám III. helyezettjének, az I. helyezett serdülő és a III. helyezett ifjúsági csapat tagjának,

Kramarics Gergőnek, az Ifjúsági Országos Bajnokság egyéni versenyszám III. helyezettjének, az ezüstérmet szerzett ifjúsági csapat tagjának.
                               
Edzőiknek: Szabó Krisztiánnak, Kiss Dánielnek, és Vajda Viktornak.

Atlétika sportágban a (Kecskeméti Atlétikai és Rugby Club) Atlétika Szakosztályának versenyzői közül:

Schmeltz Fanninak, a Felnőtt Fedettpályás Országos Bajnokság távolugrás versenyszám I. helyezettjének, a Felnőtt Szabadtéri Országos Bajnokság távolugrás versenyszám ezüstérmesének, a 1015. évi Universiade VIII. helyezettjének,
                                
Fajoyomi Viktornak, a Felnőtt Szabadtéri Országos Bajnokság magasugrásugrás versenyszám II. helyezettjének, a távolugrás versenyszám bronzérmesének, a Felnőtt Fedettpályás Országos Bajnokság távolugrás versenyszám II. helyezettjének

Lór Annának, az Ifjúsági Többpróba Országos Bajnokság hétpróba versenyszám bronzérmesének, az Ifjúsági Országos Bajnokság 100 méteres síkfutás versenyszám III. helyezettjének, az ifjúsági válogatott tagjának,

Lesti Diának, az Ifjúsági Fedettpályás és Szabadtéri Országos Bajnokság hármasugrás versenyszám kétszeres I. helyezettjének, a távolugrás versenyszám bronzérmesének, válogatott atlétának,

Szűcs Szabinának, az Újonc Országos Bajnokság aranyérmes többpróbázójának, a Varsói Nemzetközi Gyermekverseny távolugrás versenyszám győztesének,

Edzőiknek: Dömötör Balázsnak, Fülöp Péternek, és Adamik Zoltánnak.

A HÍRÖS Futóklub sportolói közül:

Vajda Zoltánnak, az Athén és Spárta közötti 246 kilométeres ultramaratoni futóverseny 21. helyezettjének, 29 óra 8 perc 39 másodperces időeredményével a verseny legeredményesebb magyar sportolójának.

A Kertészeti DSE senior versenyzői közül:
 
Grosán Pálnak, a Fedettpályás Országos Bajnokság súlylökés és gerelyhajítás versenyszámok győztesének, a Szabadtéri Országos Bajnokság súlylökés, gerelyhajítás és kalapácsvetés versenyszámok háromszoros I. helyezettjének, a Speciális Dobószámok Világbajnokság diszkoszvetés és dobó hétpróba versenyszámok kétszeres aranyérmesének.

Magó Dávidnénak, a Szabdtéri Országos Bajnokság magasugrás és távolugrás versenyszámok kétszeres aranyérmesének a Speciális Dobószámok Világbajnokság dobó hétpróba és golyóvetés versenyszámok kétszeres I. helyezettjének.

Ágostonné Bokros Ildikónak, a Fedettpályás és a Szabadtéri Országos Bajnokság 60-, 200- és 400 méteres síkfutás versenyszámok hatszoros aranyérmesének,

Réthey Erzsébetnek, a Fedettpályás Országos Bajnokság magasugrás és távolugrás versenyszámok kétszeres I. helyezettjének, a Szabadtéri Országos Bajnokság magasugrás, távolugrás, gerelyhajítás, valamint 60- és 400 méteres gátfutás versenyszámok ötszörös aranyérmesének,

Borbély Norbertnek, a Speciális Dobószámok Világbajnokság gránát- és golyóhajítás versenyszámok I. helyezettjének, a dobó hárompróba versenyszám világcsúcsot elért aranyérmesének.

Birkózás sportágban a Kecskeméti Testedző Egyesület versenyzői közül:

Kulcsár Elizabetnek, a Kadet Országos Bajnokság 70 kilogrammos súlycsoport bronzérmesének, valamint a Junior Szabadfogású Országos Bajnokság 67 kilogrammos súlycsoport 2. helyezettjének,

Bognár Erikának, a Kadet Országos Bajnokság 52 kilogrammos súlycsoport aranyérmesének, a kadet birkózó válogatott keret tagjának,

Román Tamásnak, a Junior Szabadfogású Országos Bajnokság 60kilogrammos súlycsoport aranyérmesének, az U23 Szabadfogású Országos Bajnokság 57 kilogrammos súlycsoport III. helyezettjének, valamint a Felnőtt Szabadfogású Országos Bajnokság 57 kilogrammos súlycsoportr győztesének,

Bábszky Gergelynek, az U23 és a Felnőtt Szabadfogású Országos Bajnokság 65kilogrammos súlycsoport kétszeres II. helyezettjének,

Farkas Rajmundnak, a Kadet Kötöttfogású Országos Bajnokság 54 kilogrammos súlycsoport III. helyezettjének, a Kadet Szabadfogású Országos Bajnokság 50 kilogrammos súlycsoport aranyérmesének, a kadet birkózó válogatott keret tagjának

Edzőiknek: Tihanics Tibornak, Csapi Antalnak, Drabant Tibornak

Sipos Csabának, a Veterán Szabadfogású Világbajnokság 69 kilogrammos súlycsoport bronzérmesének

BMX sportágban a FREE LINE SE sportolói közül:

Krizsán Rolandnak, a BMX Országos Bajnokság profi kategória I. helyezettjének

Héjjas Balázsnak, a BMX Országos Bajnokság profi kategória ezüstérmesének

Papp Attilának, a BMX Országos Bajnokság amatőr kategória III. helyezettjének

Szakágvezetőjüknek: Hatvani Tibornak

Búvárúszás sportágban a BÁCSVÍZ - KVSC sportolói közül:

Kádár-Németh Kristófnak, a Junior Uszonyosúszó Európa-bajnokság 4x200 méteres felszíni úszás váltó versenyszám IV. helyezett csapat tagjának, a Junior Országos Bajnokság 4x100 és 4x200 méteres felszíni úszó váltó kétszeres aranyérmesének, az egyéni versenyszámok háromszoros II. helyezettjének és bronzérmesének. A Rövidpályás Országos Bajnokság négyszeres I., kétszeres II. és egyszeres III. helyezettjének, az Ifjúsági Országos Bajnokság kétszeres arany- és négyszeres ezüstérmesének, a Felnőtt Országos Bajnokságon bronzérmet szerzett 4x100 méteres felszíni úszó váltó tagjának.

Balogh Máténak, a Felnőtt Országos Bajnokság háromszoros arany- és kétszeres ezüstérmesének, a III. helyezett 4x100 méteres felszíni úszó váltó tagjának.

Blaszák Lillának, az Ifjúsági Országos Bajnokság ötszörös ezüstérmesének, a Rövidpályás Országos bajnokság négyszeres II. és háromszoros III. helyezettjének, a Junior Országos Bajnokság háromszoros ezüst- és egyszeres bronzérmesének.

Edzőiknek: Székely Lillának és Juhos Gergelynek

A fogyatékkal élő sportolók közül:

A Kecskeméti Mozgáskorlátozottak SE. Képviseletében

Atlétika sportágban:

Majzik Lászlónak, a Senior Atlétika Országos Bajnokság diszkoszvetés versenyszám I. helyezettjének, a súlylökés és a gerelyhajítás versenyszámok kétszeres aranyérmesének

Bogdány Józsefnek, a Senior Atlétika Országos Bajnokság súlylökés versenyszám I. helyezettjének, a diszkoszvetés és a gerelyhajítás versenyszámok kétszeres aranyérmesének

Márta Jánosnak, a Senior Atlétika Országos Bajnokság diszkoszvetés, súlylökés és gerelyhajítás versenyszámok háromszoros aranyérmesének

Göndösné Horváth Gyöngyinek, a Senior Atlétika Országos Bajnokság diszkoszvetés versenyszám I. helyezettjének, a súlylökés és a gerelyhajítás versenyszámok kétszeres aranyérmesének

Göndös Józsefnek, a Senior Atlétika Országos Bajnokság diszkoszvetés versenyszám II. helyezettjének, a súlylökés és a gerelyhajítás versenyszámok kétszeres ezüstérmesének

Boccia sportágban:

Dr. Nagy Andrásnak, a Boccia Országos Bajnokság I. helyezettjének

Kissné Németh Gyöngyinek,  a Boccia Országos Bajnokság bronzérmesének

Kerékpározás sportágban:

Császár Attilának, a Parakerékpáros Országúti Bajnokság I. helyezettjének

Triatlon sportágban:

Boronkay Péternek, a Cross Paratriatlon Világbajnokság aranyérmesének, a Paratriatlon és a Parakerékpáros Országos Bajnokság kétszeres I. helyezettjének, a Yokohamai,a Besanconi és az Edmontoni Paratriatlon Világkupák dobogón végzett sportolójának. A Magyar Sportújságírók Szövetsége által alapított „Év Sportolója" díj 2015. évi szavazásán a fogyatékkal élő sportolók kategóriájának II. helyezettjének

Edzőinek: Bálint Zoltánnak és Német Gyulának

Asztalitenisz sportágban:

az UNIVER-SPORT Kft. Asztalitenisz Szakosztályának versenyzői közül:

Csonka Andrásnak, a Para Asztalitenisz Világbajnokságon III. helyezett csapat tagjának, a Para Asztalitenisz Európa-bajnokság egyéni versenyszám bronzérmesének. A Para Asztalitenisz Országos Bajnokság egyéni- , páros- és csapat versenyszámok háromszoros aranyérmesének, a Magyar, a Szlovén és a Szlovák nemzetközi versenyek négyszeres I. és kétszeres II. helyezettjének.

Íjászat sportágban a Kecskeméti Íjász Egyesület versenyzői közül:
 
Markóné Babják Andreának, a Történelmi Íjász Országos Bajnokság senior kategória I. helyezettének, a Történelmi Terem Íjász Országos Bajnokság senior kategória III. helyezettjének

Csákó Pálnak, a Történelmi Íjász Országos Bajnokság senior kategória aranyérmesének

Benedek Tamásnak, a horvátországi Pakracban megtartott 3Dimenziós Vadász-Íjász Európa-bajnokság ezüstérmesének,

Felkészítőjüknek: Dudás Mihálynak és Gergics Józsefnek

JUDO sportágban a Kecskeméti Judo Club képviseletében:

Lőrinc Renátának,
a Felnőtt Judo Országos Bajnokság 70 kilogrammos súlycsoport III. helyezettjének, az U23-as Judo Országos Bajnokság 70 kilogrammos súlycsoport aranyérmesének

Fogasy Gergőnek, az U23-as Judo Európa-bajnokság és a Felnőtt Judo Országos Bajnokság 100 kilogrammos súlycsoport kétszeres III. helyezettjének

Szabó Csabának, 
a Felnőtt Judo Országos Bajnokság 60 kilogrammos súlycsoport aranyérmesének, a Felnőtt Férfi Judo Csapatbajnokságon II. helyezést szerzett csapat tagjának

Holló Lászlónak, 
a Junior Judo Országos Bajnokság 80 kilogrammos súlycsoport ezüstérmesének, a Felnőtt Férfi Judo Csapatbajnokságon II. helyezést szerzett csapat tagjának

Cseh Márknak, a Junior Judo Országos Bajnokság 66 kilogrammos súlycsoport bronzérmesének, a Felnőtt Férfi Judo Csapatbajnokságon II. helyezést szerzett csapat tagjának

Edzőiknek: Nagysolymosi Sándornak a Kecskeméti Judo Club 7 danos elnökének és Nagysolymosi Tibornak

Karate sportágban a SANKUDO Sportegyesület sportolói közül:

Virág Andrásnak, a Felnőtt Karate Országos Bajnokság ezüstérmesének, a Régiós Csapat Karate Európa-bajnokságon III. helyezést szerzett csapat tagjának,

Baksa Dávidnak, a Felnőtt Karate Országos Bajnokság bronzérmesének, az U21-es Karate Országos Bajnokság II. helyezettjének,

Holló Evelinnek, a Junior Karate Országos Bajnokság 59 kilogrammos súlycsoport aranyérmesének

Edzőjüknek: Beke Bélának

Kerékpársportban a Kecskeméti Első Sor Sportegyesület versenyzői közül:

Hakk Bencének, az U17-es országúti kerékpáros válogatott tagjának, az Országúti Kerékpáros Magyar Bajnokság időfutam versenyszám III. helyezettjének,

Minkó Rolandnak, az U19-es országúti kerékpáros válogatott tagjának, a 2015. évi Balaton -felvidék Maraton U19-es korosztály bajnokának,

Felkészítőjüknek: Sáfár Tamásnak

Kézilabda sportágban a Kecskeméti Testedző Egyesület Kézilabda Szakosztálya sportolói közül:

Berkes Gergőnek, az ifjúsági strandkézilabda válogatott keret tagjának

Horváth Andornak, a junior válogatott keret tagjának

Edzőjüknek: Apró Ferencnek a 2015. évi Strandkézilabda Európa-bajnokságon IV. helyezést szerzett Ifjúsági Strandkézilabda Válogatott csapatmenedzserének.

Kettlebell sportágban a Kecskeméti Kettlebell Sportegyesület sportolójának:

Barcsik Lászlónak, a Várnában megrendezett Kettlebell Világbajnokság Biathlon versenyszám III. helyezettjének és a Dublinban lebonyolított Kettlebell Európa-bajnokság Biathlon versenyszám ezüstérmesének.

Kosárlabda sportágban a KTE Kosárlabda Klub Kft. sportolói közül:

Hegedűs Gergelynek,  a 2014/2015. évi Magyar Kupa versenysorozatban és az NBI/ A osztályú bajnokságban ezüstérmet szerzett felnőtt csapat kapitányának,

Ivosev Tomislavnak, az NBI/ A osztályú felnőtt csapat tagjának,

Marko Derasimovicnak, az NBI/ A osztályú felnőtt csapat tagjának,

Pongó Máténak, az NBI/ A osztályú felnőtt csapat és a felnőtt válogatott tagjának,

Keller Ivánnak, az U20-as válogatott keret- és a B divíziós Kosárlabda Európa-bajnokságon aranyérmet szerzett csapat tagjának.

A csapat szakmai igazgatójának: Stojan Ivkovicnak

A Mercedes-Benz Kosárlabda Akadémia játékosai közül:

Gereben Líviának, az A divíziós U16-os Kosárlabda Európa-bajnokságon VII. helyezést, az Európai Ifjúsági Fesztiválon bronzérmet szerzett csapat tagjának.

Az akadémia edzőinek: Kégel Tamásnak, és Adamik Csillának

Labdarúgás sportágban a Kecskeméti Labdarúgó Club Közös Torna Egylet Sportiskola sportolói közül:

Terbe Botondnak, az U15-ös és U16-os korosztály válogatott játékosának

Edzőjének: Csima Gyulának

Nanbudo sportágban a Free Line Se. sportolói közül:

Ambrus Csengének, a Nanbudo Országos Bajnokság Ju Randori és Kata versenyszámok junior kategória kétszeres I. helyezettjének,

Kovács Alettának, a Nanbudo Országos Bajnokság Ju Randori és Kata versenyszámok felnőtt kategória I. illetve II. helyezettjének

Sándor Elődnek, a Nanbudo Országos Bajnokság Ju Randori és Kata versenyszámok junior kategória arany és bronzérmes sportolójának

a szakág vezetőjének: Király Józsefnek

Ökölvívás sportágban a Kecskeméti Sport Club Ökölvívók Egyesülete és a Kecskeméti Sportiskola versenyzői közül:

Lakatos Istvánnak,
a Felnőtt Országos Bajnokság 49 kilogrammos súlycsoport I. helyezettjének

Herczeg Norbertnek,
a Felnőtt Országos Bajnokság 56 kilogrammos súlycsoport ezüstérmesének

László Szilárdnak,
a 2015. évi Junior Ökölvívó Európa-bajnokság V. helyezettének és az elmúlt évi Junior Ökölvívó Világbajnokság 70 kilogrammos súlycsoport bronzérmesének,

Kalmár Beatrixnak,
a Női Ifjúsági Országos Bajnokság ezüstérmesének, a női junior ökölvívó válogatott tagjának,

László Andornak,
a Férfi Ifjúsági Országos Bajnokság III. helyezettjének

Edzőiknek: Konkoly Istvánnak, és Németh Jánosnak.

Röplabda sportágban a Kecskeméti Röplabda Kft. és a Kecskeméti Sportiskola sportolói közül:

Farkas Péternek,
az 2014/2015. évi Magyar Kupa versenysorozat és az Extraligás bajnokság kétszeres ezüstérmes felnőtt csapat tagjának, felnőtt válogatottnak,

Leiner Péternek,
a serdülő válogatott keret tagjának,
                            
Szabó Mártonnak,
a serdülő válogatott keret tagjának,

Edzőiknek: Szasa Nedeljkovicnak és Karagics Mátyásnak.

RUGBY sportágban a Kecskeméti Atlétika és Rugby Club Rugby Szakosztályának sportolói közül:

Jámbor Norbertnek, az U16-os nemzeti válogatott szélső játékosának,

Sütő Dánielnek, a C csoportos Európa-bajnokságon II. helyezést szerzett nemzeti válogatott irányító játékosának,

Almási Bencének, az Extraligás Bajnokságban III., a Magyar Kupa versenysorozatban aranyérmet szerzett felnőtt csapat és a nemzeti válogatott játékosának,

Edzőjüknek: Németh Krisztiánnak

Sportlövészet sportágban a Kecskeméti Lövész Sportegyesület Versenyzői közül:

Szabó Lászlónak, a Felnőtt Országos Bajnokság légpisztoly fegyvernem 60 lövéses versenyszám II. helyezettének,
                             
Hegedűs Lászlónak, az Ifjúsági Országos Bajnokság légpisztoly fegyvernem 60 lövéses versenyszám III. helyezettének,

Halász Bernadettnek, az Ifjúsági Országos Bajnokság légpisztoly fegyvernem 40 lövéses versenyszámában III. helyezést szerzett csapat tagjának

Válik Ferencnek, az Ifjúsági Országos Bajnokság légpisztoly fegyvernem 60 lövéses versenyszámában bronzérmet szezett csapat tagjának,

Edzőjüknek: Szabó Ferencnek, és Nagy Mátyásnak

Snowboard sportágban:

Fricz Botondnak, a Snowboard Freestyle kategóriában a 2015. évi World Rookie Finals verseny VIII. helyezettjének, QParks Tours verseny győztesének, a Magyar Snowboard Szövetség által az év sportolójának választott versenyzőnek.

Súlyemelés sportágban a KTE Súlyemelő Club sportolói közül:
   
Kmegy Máténak, a junior és felnőtt válogatott tagjának, a Junior és a Felnőtt Országos Bajnokság 85 kilogrammos súlycsoport kétszeres aranyérmesének, a Junior Súlyemelő Európa-bajnokság IX. helyezettjének. A 2015. évi csapatbajnokságot nyert csapat tagjának.

Ifjabb Nagy Noelnek, az Ifjúsági, a Junior és a Felnőtt Országos Bajnokság háromszoros bajnokának, a Héraklész Bajnok Program tagjának.

Kasza-Kovács Klárának, a felnőtt válogatott tagjának, a Felnőtt Országos Bajnokság 58 kilogrammos súlycsoport ezüstérmesének, a Junior Európa-bajnokság VIII. helyezettjének, a 2015. évi csapatbajnokságot nyert csapat tagjának.

Kasza Adriennek, a Felnőtt Országos Bajnokság 48 kilogrammos súlycsoport bronzérmesének, a Masters Európa-bajnokság és a Masters Országos Bajnokság kétszeres aranyérmesének

Tölli Lászlónak, a Felnőtt Országos Bajnokság +105 kilogrammos súlycsoport bronzérmesének, Masters Országos Bajnokság 62 kilogrammos súlycsoport I. helyezettjének, a 2015. évi csapatbajnokságot nyert csapat tagjának.

Edzőiknek: Bálint Csabának, Nagy Noelnek a Masters Országos Bajnokság aranyérmesének, és Takács Erikának a Masters Európa Játékok és a Masters Országos Bajnokság kétszeres győztesének.

Úszás sportágban a Bácsvíz-Kecskeméti Vízmű Sport Club versenyzői közül:

Földházi Dávidnak, a 2015. évi Rövidpályás Európa-bajnokság 200 méteres hátúszás versenyszám VI. helyezettjének, az V. helyezett 4x50 méteres vegyesváltó tagjának, a Rövidpályás Országos Bajnokság háromszoros ezüstérmesének, a Felnőtt Országos Bajnokság 100 méteres hátúszás versenyszám III. helyezettjének, a II. helyezett 4x100 méteres vegyesváltó, valamint a III. helyezett 4x100 méteres gyors- és mix vegyesváltó tagjának.

Burián Katának, a Felnőtt Országos Bajnokság 200 méteres hátúszás versenyszám II. helyezettjének, a 100 méteres versenyszám bronzérmesének, a Rövidpályás Országos Bajnokság 200 méteres hátúszás versenyszám II. helyezettjének, a 2015. évi kazanyi Felnőtt Úszó Világbajnokság résztvevőjének.

Ilyés Laura Vandának, a Tbilisziben megrendezett Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivál kétszeres VI. helyezettjének, a felnőtt Országos Bajnokságon III. helyezést szerzett 4x100 méteres mix vegyesváltó tagjának, a Serdülő Országos Bajnokság I. és II. helyezettjének, háromszoros bronzérmesének.

Budai Lajosnak, a Felnőtt Országos Bajnokság 50 méteres hátúszás versenyszám II. helyezettjének, az ezüstérmet szerzett 4x100 méteres vegyesváltó és a bronzérmes 4x100 méteres gyorsváltó tagjának.

Fazekas Bencének, a Serdülő Országos Bajnokságon egy arany-, egy ezüst- és egy bronzérmet szerzett versenyzőnek

A szakosztály vezetőedzőjének: Törös Károlynak.

Utoljára frissítve: 2016-01-24 11:47:26

További híreink
Szalagavató a Református Gimnáziumban
A Kecskeméti Református Gimnázium szalagavató ünnepélyén, az iskola gyönyörű bálteremmé átalakított sportcsarnokában, december 3-án, szombat este az öt végzős osztály 101...
2016-12-04 09:10:37, Hírek, Fókuszban Bővebben
Meggyújtották a második gyertyát az Adventi koszorún
Folytatódott Kecskeméten a Nők a Nemzet Jövőjéért Egyesület által szervezett Adventi szombat esték elnevezésű programsorozat, melyen december 3-án, szombat este meggyújto...
2016-12-04 07:34:20, Hírek, Fókuszban Bővebben
A Jövő Bajnokai Kecskeméten versenyeztek
A „Jövő Bajnokai program" Dél-Alföldi Régió versenyzőinek felmérő versenyét tartották december 3-án a Kecskeméti Fürdőben. Mint a versenyt megelőző sajtótájékoztatón elha...
2016-12-03 19:38:21, Hírek, Fókuszban Bővebben

Hozzászólások

Még nem érkezett be hozzászászólás! Legyen ön az első!

Hozzászólás beküldéséhez kérjük lépjen be vagy regisztráljon!
Oldal tetejére
Ezt olvasta már?
Folytatódott Kecskeméten a Nők a Nemzet Jövőjéért Egyesület által szervezett Adventi szombat esték elnevezésű ...
Bővebben >>