ÉLŐ BETLEHEM KECSKEMÉT FŐTERÉN
A Szenteste Alapítvány, a Porta Egyesület és a Boldog Karol Wojtyla Barátság Központ aktivistái ismét felállították az Élő Betlehem díszleteit Kecskemét főterén, a Rom kertben december 19-én, szerdán. A betlehemi jászlat ezúttal is kecskék, juhok, szamarak és egy bagoly őrzik péntek estig, a programot pedig a gyermekek előadásai színesítik.
| További galériák |




































































